BU BİR İLANDIR
25 Eylül 2021 Cumartesi
Anasayfa > GÜNDEM > NE EKREM İMAMOĞLU NEDE MANSUR YAVAŞ!

NE EKREM İMAMOĞLU NEDE MANSUR YAVAŞ!

08.09.2021 08:51 12 14 16 18 yazdır
Sonar Araştırma, en başarılı büyükşehir belediye başkanları anketinin sonuçlarını yayınladı. Listenin zirvesindeki isim ezberleri bozdu.
NE EKREM İMAMOĞLU NEDE MANSUR YAVAŞ!
Mehmet Sekmen zirveden inmiyor
Sonar Araştırma, en başarılı büyükşehir belediye başkanları anketinin sonuçlarını yayınladı. Listenin zirvesindeki isim ezberleri bozdu. 
Sonar Araştırma, Türkiye'nin büyükşehir belediye başkanları ile büyükşehir olmayan illerin belediye başkanlarının, seçmenleri nezdindeki başarı oranlarını saptamak amacıyla bir çalışma yaptı. 
Ağustos - Eylül 2021 tarihleri arasında gerçekleşen çalışma kapsamında 19.000 kişinin görüşleri alındı.
İLK SIRADA ERZURUM, İKİNCİ SIRADA İSTANBUL VAR
Çalışmanın sonuçlarına göre ilk sırada %60.6 oy oranı ile Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, ikinci sırada ise %55.7 ile İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu yer aldı.
EN BAŞARILI BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI: MEHMET SEKMEN
Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, yapılan ankette “Türkiye’nin En Başarılı Büyükşehir Belediye Başkanı” seçildi. Sonar Araştırma, en başarılı büyükşehir belediye başkanları anketinin sonuçlarını yayınladı. Çalışmanın sonuçlarına göre ilk sırada Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen yer aldı. Yapılan ankette yüzde 60.6 oy oranıyla “Türkiye’nin En Başarılı Büyükşehir Belediye Başkanı” olarak seçilen Başkan Sekmen’i, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve üçüncü olarak da Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın takip etti. Ağustos - Eylül 2021 tarihleri arasında gerçekleşen çalışmada 19 bin kişinin görüşüne başvuruldu. Öte yandan kariyeri sürekli başarılarla dolu olan Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, yatırım bütçesi kullanımında da 2016, 2017, 2018 ve 2019 yıllarında üst üste Türkiye birincisi seçilmişti. 
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri